Мукачево. ДНЗ № 3

Наші педагоги

Кадровий потенціал дошкільного навчального закладу №3

Вихованням дітей займаються  8 педагогів. Це закохані в свою справу працівники, яких об'єднує одне спільне бажання: зрозуміти дитину не нав'язуючи їй свою волю, допомогти бути самим собою.

Ми постійно підвищуємо кваліфікаційний рівень педагогічного персоналу. Педагоги мають спеціальну педагогічну освіту та високий рівень кваліфікації.

Анимашки Линии

Мета у нас спільна, мета у нас єдина -

Здорова розумна, й щаслива дитина.

(488x149, 15Kb)

Творче кредо педагогічного колективу:  Якщо твої наміри розраховані на рік - сій жито,  на десятиліття - саджай дерева, на віки -виховуй дітей.

Вищу педагогічну освіту мають -  6 педагогів,  середню-педагогічну -2 педагогів

Вищу категорію  мають 1 педагоги,    І – 1 педагоги,   ІІ- 2педагоги, категорію «спеціаліст за 9 тар. розрядом» - 1 педагогів, «спеціаліст»-3 педагоги

Життєве кредо:

Знаходити час для роботи –

це умова успіху.

Знаходити час для роздумів –

це джерело сили.

Знаходити час для творчості –

це основа молодості.

Знаходити час для читання –

це основа знань.

Знаходити час для дружби –

це умова щастя.

Знаходити час для мрії –

це шлях до зірок.

Знаходити час для любові – це музика душі.