Сторінка батьків

Правила для батьків

Шановні батьки!

У Мукачівському ДНЗ №3 діють правила,  які допомагають пра­вильно організувати час перебування у ньому ваших дітей.

Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу – до  8.15 та забирати — до 19.00.

2. Якщо Ви привели дитину після 8.15, вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дити­ну вихователю.  Заходити до групової кімнати потрібно лише зі згоди вихователя і в змінному взутті.

3. Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

4. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

5.  Діти повинні систематично відвідувати дошкільний заклад протягом навчального року, винятками є :

-хвороба дитини

-відпустка батьків або осіб, що їх замінює,

5.1.  Забираючи дитину з ДНЗ на період відпустки батьків, потрібно:

• квитанцію про оплату за дитячий садок
  •  оформити заяву

5.2. Після закінчення  відпустки,  необхідно пред'явити довідку про стан здоров'я дитини.

6. Якщо дитина з будь яких причин не може прийти до дитячого садка, потрібно негайно повідомити вихователів груп .

При відновленні відвідування необхідно надати довідку про стан здоров’я дитини з відміткою про епідемічне оточення(якщо дитина відсутня більше 3 днів) і повідомити  про прихід напередодні.

7. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

8.  Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в до­шкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому праців­никові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ДНЗ саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.

9.  Дитину з дошкільного закладу дозволяється забирати батькам. У  разі необхідності забрати дитину мають право інші  ПОВНОЛІТНІ особи за попередньою   домовленістю з   педагогами групи.

10. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.

11.    Плату за дитячий садок необхідно вносити за місяць наперед , не пізніше 10 числа. У разі заборгованості плати за дитячий садок протягом 2-х місяців,  дитина може бути відрахована з ДНЗ.

12.  Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

14. Всі зауваження щодо організації  роботи ДНЗ  та  побажання можна  висловити педагогам груп і адміністрації дошкільного закладу.