Педагогічний колектив

 

 

Анимашки Линии

 e72fcc5be72fcc5be72fcc5be72fcc5be72fcc5be72fcc5b

Дошкільне дитинство – важливий етап в житті людини. І величезна відповідальність лежить на працівниках дитячого садка  за виховання нашого майбутнього покоління, за розвиток його повноцінної особистості. Ці завдання висувають високі вимоги до рівня професійної підготовленості вихователя, викликають необхідність постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність і загальну культуру.

Наших педагогів можна назвати майстрами дошкільного виховання. У кожного свій стиль, свої методи в роботі. У нашому дитячому закладі немає випадкових, неталановитих педагогів. Це люди різнобічних інтересів, ерудовані, доброзичливі. Активно беруть участь у педагогічному житті дитячого закладу. У багатьох з них великий педагогічний стаж.

Педагогічний колектив стабільний.  Ми маємо цікаве поєднання – молоді, завзяті спеціалісти поруч з професйними, досвідченими педагогами.

В ДНЗ створено позитивний мікроклімат, умови дошкільного закладу намагаємося наблизити до домашніх. Це сприяє емоційному благополуччю дітей, створює у них почуття впевненості, спокою, так як дитячий сад – це другий рідний будинок дитини. А благополучний будинок – це фортеця, яка завжди захистить дитину від негараздів, тривог.

 

 

 

 

Анимашки Линии