Правила приёма

Правила прийому

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ,   З     01.09.2013 РОКУ   ПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПИС ДІТЕЙ ДО ДИТЯЧИХ САДКІВ

Для  батьків  створено можливість зареєструвати свою дитину в електронний запис дітей,не виходячи з дому. При наявності вільних місць в одному із бажаних дошкільних закладів, у електронному або в телефонному режимі Вам прийде повідомлення про можливість зарахування дитини.

У продовж 30 днів Вам потрібно принести відповідні документи для зарахування Вашої дитини до закладу або повідомити керівника про відмову від ДНЗ. Зарахування  здійснюється  на підставі:

Правила прийому до ДНЗ

Для зарахування дитини до дошкільного закладу №3 необхідні наступни документи :

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюютьщо до влаштування дитини до дитячого закладу.

2.Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ)

3Ксерокопію свідоцтва про народження дитини.

4. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року

Порядок оплати за харчування дитини:

- оплата вноситься в банк по квитанції до 10 числа за місяць на перед;

- перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;

- батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю;

-пільгова оплата за дошкільний заклад надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів на льготу. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів;

- у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прийти за квитанцією і заплатити її, повідомивши про це вихователя.

Інформація, що до відсутності дитини у дитячому закладі з різних причин
1. Якщо дитина захворіла батьки зобов’язуються відразу повідомити вихователю групи, або адміністрації ДНЗ про причини відсутності дитини.
2. Якщо дитина відсутня у дитячому закладі більше 3 днів, обов’язкова довідка від педіатра, що до здоров’я дитини.
3. Якщо дитина відсутня у дитячому закладі
3 місяць, без поважної причини, вона відраховується.
4. З початку літнього оздоровчого періоду дитині надається змога оздоровлення і невідвідування дитячого закладу за наявність заяви на необхідний період.

Обов'язки батьків:
• Відвідувати загальні та групові зборів.
• Взаємодіяти з ДНЗ по всіх напрямах виховання і навчання дитини.
Права батьків:
• Приймати участь у роботі педагогічної ради, батьківських комітетів і т.п.