Історія заклвду

З 1946 року  гостинно  відкрив двері для дітей та їхніх  батьків  дошкільний навчальний заклад №3 м.Мукачева

Кількість  груп  раннього  та  дошкільного  віку  -  3,  кількість груп з дітьми старшого віку1. В цих групах  розвиваються, виховуються та навчаються   діти.

Мета   діяльності  педагогічного  колективу   ДНЗ :

·         Збереження і зміцнення фізичного, психічного і духовного     здоров`я дошкільників;

·         Формування   у  дошкільників   цілісного   уявлення  про  природу, предметне  довкілля,  суспільство,  людей  та  культуру .

·         Створення   оптимальних  умов   для  розвитку   та   самореалізації дитини; продовжувати   роботу   з   формування   основ  громадянськості   якості  особистості.

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу працює за Державною  програмою розвитку дітей дошкільного віку   “Дитина в дошкільні роки