вулиці які закріплені за ДНЗ

анимация мишка в гамаке

На виконання листа Міністерства освіти і науки України” від 07.05.2007 № 1/9-263 „Про організацію обліку дітей дошкільного віку” з метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного віку рішеннями виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 24 березня 2015 року  № 61 „Про організацію роботи з обліку дітей дошкільного віку у 2015 році” затверджено перелік навчальних закладів за якими закріплено території обслуговування дітей дошкільного віку. Наголошуємо, що згідно абз. 1 п.2. ст.11 Закону України „Про дошкільну освіту” „…дошкільний навчальний заклад задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти…”

детская линеечка

ДНЗ №3

Гвардійська за каналом, Крилова, Крилова за каналом, Міцкевича, Польова, Нахімова, ,Залізнична, Станіславського, Робоча, Мінська, Грибоєдова, Пожарського, Кошового

клумба